Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe
W jaki sposób działa hurtownia medyczna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, które używane są w typowej interakcji z  osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są także produkty polskie, twórcy następujących produktów na przykład Poldent czy Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Zobacz
 Wyposażenie gabinetów medycznych

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.