Posted by admin On Styczeń - 17 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe
Czy faktycznie lokal gastronomiczny to dobry interes?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dużo osób chciałoby założyć restaurację – jednak zapewne wszyscy wiedzą, iż otworzenie lokalu to znaczący wydatek finansowy. Poza tym, generalnie sytuacja jest taka, że restauracje padają dużo częściej, aniżeli firmy funkcjonujące w jakichś innych branżach. No cóż, to tak czy siak nie musi oznaczać, iż w każdym przypadku jesteśmy niejako skazani na bankructwo. Jeżeli właśnie tak myślimy, tak naprawdę nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma sensu! Pozytywne podejście to podstawa, pracownicy i smakosze umieją to bardzo dobrze wyczuć.
- odnajdź fajną niszę. Zatem chociaż nadal kuchnia polska czy włoska są w Polsce bardzo popularne, to jednakże prawda jest taka, iż bez cienia wątpliwości warto rozglądać się za nieco mniej popularnymi typami. Być może kuchnia rosyjska bądź portugalska są OK?
- w żadnym razie nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na potrawach jest spory, zatem nie ma najmniejszego sensu dawać porcji jak dla kilkuletniego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, przecież nie o to się rozchodzi w celebrowaniu jedzenia, lecz często sytuacja jest taka, że potrawy są bardzo niewielkie.

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.